Цензор.НЕТ

05.10.19 22:02

Готовий до діалогу про свободу слова з новим прессекретарем президента, - журналіст Андрушко

Журналіст Сергій Андрушко оприлюднив "реакцію на Мендель".

Про це він написав у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Чи готовий я до діалогу про свободу слова з прессекретарем президента? Так, готовий. З новим адекватним прессекретарем президента. Моя позиція", - повідомив Андрушко.

Готовий до діалогу про свободу слова з новим прессекретарем президента, - журналіст Андрушко 01

Нагадаємо, речниця президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель за допомогою фізичного впливу перешкоджала журналістові Сергію Андрушку поставити запитання главі держави. Сама Мендель стверджує, що журналіст намагався потрапити в "особистий простір" президента, що створювало загрозу безпеці глави держави.

Пізніше було опубліковано відео ще одного інциденту, під час якого речниця Володимира Зеленського Юлія Мендель відтягує від глави держави журналіста Крістофера Міллера, який намагався поставити йому запитання. Міллер спростував її слова про те, що пресслужби в США працюють подібним чином, заявивши, що Офіс Зеленського часто поводиться в такий спосіб із журналістами незалежних ЗМІ, коли ті намагаються поставити запитання, які Офіс розцінює як критичні щодо Зеленського або його команди. Глава Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко закликав Мендель і Офіс президента вибачитися за перешкоджання роботі журналістів.

Юлія Мендель прокоментувала свій конфлікт із журналістами. Зокрема, сказала, що навіть якщо вона поводилась неправильно, це "не має викликати такого рівня цькування, булінг і харасмент" і знайти спільну мову і налагоджувати діалог "ми зможемо, коли почнемо говорити не лише про свободу слова, але і про стандарти журналістики".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики