Цензор.НЕТ

08.10.19 08:34

Для людей на Донбасі важливішим є мир, а не його умови, - Сайдік

Спецпредставник голови ОБСЄ в Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік вважає, що для жителів Донбасу найважливішим є мир, а на яких умовах він буде - це другорядне питання.

Для людей на Донбасі важливішим є мир, а не його умови, - Сайдік

Як інформує Цензор.НЕТ, про це, як передає "Укрінформ", він сказав під час міжнародного форуму Salzburg Europe Summit.

"Наступної середи я знову поїду на Донбас. І не лише на Донбасі я чую лише одне, люди мені кажуть (а мене вже знають з телевізора), люди приходять і кажуть: єдине, що ми від вас хочемо, - принесіть нарешті мир, принесіть нарешті мир. І це я чую як на підконтрольних уряду в Києві районах, так і на ОРДЛО, тобто у сепаратистських районах - люди приходять і кажуть: дякуємо за те, що ви зробили, працюйте й надалі. Найважливіше, що ми хочемо мати, - це мир. А на яких умовах буде цей мир - це людей вже другорядне. Найважливіше - це мир", - заявив спецпредставник ОБСЄ.

На його думку, останнім часом ситуація навколо врегулювання конфлікту на Донбасі була обнадійливою.

Зокрема, це стосується спорудження тимчасового обхідного моста в Станиці Луганській та початку ремонту основного зруйнованого пішохідного моста, а також затвердження тексту так званої "формули Штайнмаєра" - "важливої політичної вимоги, яка завжди піднімалася з боку Москви, але також з боку так званих "окремих районів Донецької та Луганської областей".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики