Цензор.НЕТ

08.10.19 16:41

Інструктори Школи військових водолазів із Портсмута навчають українських воїнів у Бердянську боротьби з мінними загородженнями, - ВМФ Великої Британії

Загін британських водолазів провів навчання українських військових методів боротьби з мінними загородженнями в Азовському морі, поінформував у вівторок Королівський ВМФ Сполученого Королівства.

Інструктори Школи військових водолазів із Портсмута навчають українських воїнів у Бердянську боротьби з мінними загородженнями, - ВМФ Великої Британії

"Інструктори Школи військових водолазів ... з Портсмута прибули в східноукраїнське місто Бердянськ, на узбережжі біля Азовського моря, для проведення занять щодо способів протимінної боротьби, - йдеться в повідомленні. - Невеликий британський загін поділився різним досвідом, починаючи від підготовки спорядження для підводного плавання до практичних занять з розмінування", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Водночас у повідомленні вказується, що "Україна стоїть перед лицем реальної загрози постановки Росією морських мін уздовж її берегів".

У ВМФ Британії вважають, що проведені заняття дозволять українським військовим передати досвід і підготувати інших військовослужбовців у цій важливій сфері.

"Ми сподіваємося, що це якоюсь мірою допоможе підготувати їхніх водолазів з тим, щоб вони могли захистити свої береги", - зазначили в британському флоті.

Підготовчі курси британських водолазів є частиною триваючих міжнародних зусиль з підтримки України, вказав ВМФ Сполученого Королівства, нагадавши, що в червні нинішнього британські інструктори вже проводили курси підготовки українських військових моряків у Миколаєві.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики