Цензор.НЕТ

09.10.19 15:18

Адвокати Порошенка подали заяву проти Дубінського через брехню

Адвокати Петра Порошенка подали заяву до Державного бюро розслідувань про порушення кримінальної справи проти народного депутата Олександра Дубінського за завідомо неправдиве повідомлення про злочин.

Адвокати Порошенка подали заяву проти Дубінського через брехню

Про це Цензор.НЕТ повідомили в пресслужбі "Європейської Солідарності".

"Електронні декларації Петра Порошенка, згідно із законом, неодноразово перевірялися НАЗК та податковою. Загальна ж історія декларування Петром Порошенком своїх статків та доходів чи не найдовша в Україні: вперше декларацію Петро Порошенко подав ще 1998 року.

Якщо вважати, що Дубінський та ДБР Портнова-Труби, фабрикуючи документи, ще й переплутали Петра Порошенка та Олексія Порошенка, то варто зазначити, що Олексій Порошенко як сумлінний декларант пройшов не лише перевірку НАЗК, але й податкову перевірку, підтверджені відповідними актами", – зазначили в пресслужбі.

Раніше нардеп від "Слуги народи" Олександр Дубінський повідомив, що за його зверненням Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження про можливе декларування недостовірної інформації п'ятим президентом України Петром Порошенком.

Директор ДБР Руман Труба заявив, що в ДБР немає проєкту підозри Порошенку.

Адвокати Порошенка подали заяву проти Дубінського через брехню 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики