Цензор.НЕТ

10.10.19 15:36

Відносини між Україною та Польщею налагодилися, - Зеленський

На думку президента України Володимира Зеленського, українсько-польські відносини налагодилися.

Відносини між Україною та Польщею налагодилися, - Зеленський

Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інтефакс-Україна, в ході спілкування в рамках пресмарафону в четвер у Києві, відповідаючи на запитання польського журналіста про те, чи приніс результат його візит до Польщі і чи є напрацювання для вирішення українсько-польського питання в історичному контексті, Зеленський сказав: "У нас було кілька зустрічей з президентом Дудою, також я зустрічався з вашим прем'єр-міністром, з польськими депутатами. У нас зараз налагодилися відносини, і ці відносини дуже непогані".

За його словами, створено робочі групи з врегулювання історичних питань, підписано низку договорів з польською стороною. Серед іншого, як зазначив глава Української держави, "з'явилися відносини і в газовій сфері".

"Це для нас, українців, дуже важливо, особливо зараз, коли ми шукаємо різні треки, які б забезпечили нам енергетичну незалежність", - зазначив Зеленський.

"Ми не можемо забувати нашу історію, але ми повинні розуміти, що існує сьогодні, сучасні країни, сучасні відносини, сучасні люди, які не мають між собою сперечатися іноді, коли це стосується історично складних питань з боку обох країн. Тому я думаю, що попереду нас чекає тільки дружба", - підкреслив глава Української держави.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики