Цензор.НЕТ

10.10.19 19:27

Гуманітарні питання, статус російської мови, відносини з Росією, - Зеленський перерахував питання, які виникнуть у процесі реінтеграції Донбасу

Президент України Володимир Зеленський вважає недоцільним обговорювати закон про особливий статус Донбасу. На його думку, слід спочатку почути побажання "того боку".

Гуманітарні питання, статус російської мови, відносини з Росією, - Зеленський перерахував питання, які виникнуть у процесі реінтеграції Донбасу

Про це він заявив під час пресмарафону, інформує Цензор.НЕТ.

"Я знаю, що там гуманітарні питання. Я знаю, що порушуватиметься питання мови, щоб вони там мали регіональний статус російської мови. Я думаю, що багато компромісів гуманітарних, про які ми можемо говорити для суспільства і будемо вирішувати", - припустив Зеленський.

Президент вважає, що низку питань буде знято автоматично завдяки децентралізації, що проходить в Україні.

"Є дуже багато умов які, я знаю, раніше ставилися до закону про особливий статус. Але вони, на мою думку, самі собою вирішаться через те, що країна вирішила йти шляхом децентралізації. Тобто, там дуже багато питань, я думаю, знімуться. Сам пакет законів про децентралізацію в Україні вирішує багато з цих питань", - сказав глава держави.

"Я думаю, що будуть ще питання, пов'язані з особливістю відносин тимчасово окупованих територій з Російською Федерацією. Я впевнений, що з того боку ми будемо чути це. Давайте почуємо. Знаєте, іноді краще мовчати, ніж говорити. Тому давайте почуємо, а потім вирішуватимемо", - запропонував президент.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики