Цензор.НЕТ

12.10.19 15:34

Підсумковий документ зустрічі в "нормандському форматі" ще обговорюється, - Пристайко

Повідомлення російських ЗМІ про те, що в попередньо узгодженому підсумковому документі "нормандського саміту" немає пункту про передачу Києву контролю над кордоном до виборів, є маніпуляцією.

Підсумковий документ зустрічі в "нормандському форматі" ще обговорюється, - Пристайко

Про це міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив в інтерв'ю "Укрінформу", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Узгоджено лише ту частину, яка стосується формули Штайнмаєра. Я не знаю, яким буде остаточний документ, але узгоджений наразі радниками насправді дуже короткий і фактично зазначає лише досягнутий прогрес. Наприклад, там написано, що сторони вітають завершення розведення і відновлення сполучення  в станиці Луганській, обмін полоненими і уповноважують своїх міністрів закордонних справ, умовно кажучи, працювати далі. Це дозволяє росіянам сказати, що там немає контролю над кордоном, але там взагалі нічого немає", - сказав Пристайко.

Він зазначив, що подібних вкидань із боку Росії, щоб створити ще більшу напругу в Україні, дуже багато, і вони відбуваються постійно.

"Ви подивіться, в Мінську погоджують формулу Штайнмаєра, а потім виходять "керівники ЛНР/ДНР" і заявляють, що в Києві нарешті зрозуміли, що ніколи не будуть мати над нами влади. Безперечно, це робиться для підбурювання населення проти миротворчої політики президента Зеленського", - переконаний глава МЗС.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики