Міністр енергетики США Перрі пропонував ввести до ради "Нафтогазу" людину, яка працювала з Януковичем і Бойком, - AP

2800 22
Міністр енергетики США Перрі пропонував ввести до ради "Нафтогазу" людину, яка працювала з Януковичем і Бойком, - AP

Управлінець нафтової галузі Роберт Джозеф Бенш, якого міністр енергетики США Рік Перрі пропонував радником у наглядову раду "Нафтогазу", раніше співпрацював із президентом-втіікачем Віктором Януковичем і міністром енергетики часів Януковича Юрієм Бойком.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське", про це пише Associated Press.

За інформацією видання, 52-річний Бенш також перебільшував свої військові заслуги. Він стверджував, що був членом найелітніших військових частин США: армійських рейнджерів, Сил спеціальних операцій та надсекретної антитерористичної групи - спецпідрозділу "Дельта".

Дані, які отримали відповідно до Закону про свободу інформації, показують, що військова кар'єра Бенша тривала менше 5 років, майже весь час він служив у Національній гвардії. Крім  того, активна служба тривала декілька місяців.

Згідно з інформацією з соцмереж і особистого сайту Бенша, він понад 20 років працював у нафтовій і газовій галузі в Україні та інших країнах.

Роберт Бенш працював енергетичним радником українського уряду під час президентства Януковича. Також він співпрацював із тодішнім міністром енергетики України та колишнім віцепрем'єр-міністром Юрієм Бойком.

Крім того, до Януковича Бенш був головою та гендиректором компанії Carpatsky Petroleum в Україні. Він також зареєстрований у ділових записах як директор Pelicourt Limited, компанії, зареєстрованої на Кіпрі, яка є найбільшим акціонером компанії з Х'юстона Cub Energy. Cub Energy цікавилася 9 ліцензіями на нафту та газ в Україні, згідно з її річним звітом за 2018 рік.

Топ коментарі
+7 Ksenia VB
давно відомо, що Трамп активно співпрацює з хуйлом.
показати весь коментар
12.10.2019 16:01
+2 Игокович
Зарплата кобеля говорит об обратном - личная доходность зашкаливает.
показати весь коментар
12.10.2019 16:16
+2 Скромный Кролик
надо ему посоветовать вышиванку напялить. Тогда сразу одобрят. Міністр енергетики США Перрі пропонував ввести до ради "Нафтогазу" людину, яка працювала з Януковичем і Бойком, - AP - Цензор.НЕТ 8997
показати весь коментар
12.10.2019 16:50