Цензор.НЕТ

17.10.19 09:08

Соратник лобістів Фрумана і Парнаса бізнесмен Коррейя заарештований ФБР у Нью-Йорку

Агенти ФБР заарештували в нью-йоркському аеропорту ім. Кеннеді бізнесмена Девіда Коррейю. Разом зі своїми діловими партнерами, Ігорем Фруманом і Львом Парнасом, він обвинувачується в порушенні законів про фінансування виборчих кампаній, фінансовому шахрайстві та незаконному лобіюванні інтересів іноземної держави в США.

Соратник лобістів Фрумана і Парнаса бізнесмен Коррейя заарештований ФБР у Нью-Йорку

Діловий партнер вихідців з СРСР Ігоря Фрумана і Льва Парнаса, бізнесмен із Флориди Девід Коррейя, був заарештований у зоні прильоту нью-йоркського аеропорту ім. Кеннеді. Підприємець прилетів до Нью-Йорка для того, щоб добровільно здатися владі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС.

Минулого тижня американська федеральна влада висунула обвинувачення в порушенні законів про фінансування виборчих кампаній, фінансовому шахрайстві і незаконному лобіюванні інтересів іноземної держави в США групі вихідців із колишнього СРСР.

Як стверджує обвинувачення, підприємці зі штату Флорида Ігор Фруман і Лев Парнас, починаючи щонайменше з 2018 року, намагалися заручитися підтримкою впливових політиків з Республіканської партії для просування власних бізнес-інтересів. Загалом у різні організації та фонди, що підтримують президента Дональда Трампа, бізнесмени переказали майже 500 тис. доларів.

Водночас, за твердженням громадських організацій у США, що займаються моніторингом подібних пожертвувань, таких коштів на рахунках компаній, що належать Фруману і Парнасу, не було. Слідство підозрює, що гроші, переказані у виборчі фонди Республіканської партії, були отримані підприємцями з іноземних джерел, що є прямим порушенням законодавства США.

Одним із бізнес-партнерів вихідців з СРСР був особистий адвокат президента США Рудольф Джуліані, який отримав "за консультаційні послуги" від компаній, що належать Фруману і Парнасу, понад 1 млн доларів. Серед бізнес-проєктів групи - зміна керівництва української компанії "Нафтогаз", а також лобіювання відставки посла США в Україні Марі Йованович.

Американська влада вважає, що саме Фруман і Парнас виступили одними з організаторів телефонної розмови, яка стала скандальною, між Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським, що відбулася 25 липня цього року. Під час розмови президент США наполягав на тому, що влада в Києві має почати розслідування "корупційної діяльності" в Україні колишнього віцепрезидента Джо Байдена та його сина Гантера.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики