Цензор.НЕТ

20.10.19 18:28

Кабмін призначив в.о. голови НАЗК Наталію Новак

20 жовтня 2019 року на своєму засіданні Кабінет Міністрів України тимчасово поклав виконання обов'язків голови Національного агентства з питань запобігання корупції на Наталію Новак.

Кабмін призначив в.о. голови НАЗК Наталію Новак

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, інформує Цензор.НЕТ.

Новий керівник НАЗК має юридичну, економічну й історичну освіту. Заслужений економіст України.

Гончарук нагадав, що 18 жовтня набув чинності закон, основною метою якого є удосконалення діяльності НАЗК. Його "тривалий час вимагало громадянське суспільство та рекомендували прийняти наші міжнародні партнери".

Упродовж двох місяців уряд має провести конкурс на посаду глави НАЗК відповідно до нового порядку. "Ми зробимо все можливе, аби цей конкурс був взірцем відкритості та прозорості якісно нового держуправління", - підкреслив прем'єр.

Глава уряду висловив упевненість, що навіть упродовж двох місяців Новак продемонструє якісні результати і зможе "істотно підвищити ефективність такого важливого для боротьби з корупцією органу".

Наталія Новак була депутатом Київської міської ради 3-5 скликань і депутатом Верховної Ради 7-8 скликань за списком партії "УДАР" і БПП. Працювала в комітеті з питань правової політики і правосуддя.

Кабмін призначив в.о. голови НАЗК Наталію Новак 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики