Цензор.НЕТ

24.10.19 11:09

У ГПУ пояснили звільнення Горбатюка реорганізацією його управління

У Генеральній прокуратурі України заявили, що звільнили начальника управління спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка через реорганізацію очолюваного ним управління.

У ГПУ пояснили звільнення Горбатюка реорганізацією його управління

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомили в пресслужбі відомства.

У Генпрокуратурі зазначили, що Горбатюк звільнений на підставі п.9 ч.1 ст.51 закону України "Про прокуратуру" (прокурор звільняється з посади в разі: 9) ліквідації або реорганізації органу прокуратури, в якому прокурор займає посаду, або в разі скорочення кількості прокурорів органу - Ред.).

Нагадаємо, 23 жовтня стало відомо, що ГПУ звільнила начальника Управління спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка. Він вів справи про злочини на Майдані.

Горбатюк заявив, що рішення генерального прокурора Руслана Рябошапки про його звільнення незаконне. "Ми працюємо виключно на підставі перехідних положень КПК. Але генеральний прокурор додумався прирівняти слідчого до прокурора в цій ситуації і видати наказ, який є абсолютно незаконним. Звичайно, буду оскаржувати, реагувати. В тому числі заяву про злочин писати, тому що це свавілля", - вважає Горбатюк.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики