Цензор.НЕТ

24.10.19 14:28

Мінветеранів працює над законопроєктом про інтеграцію переселенців у місцеві громади, - Коляда

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України продовжує спільну роботу з Міністерством розвитку громад і територій України над законопроєктом, який дозволить інтегрувати внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади, в яких вони зараз проживають.

Мінветеранів працює над законопроєктом про інтеграцію переселенців у місцеві громади, - Коляда

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомляє пресслужба міністерства.

"Триває спільна робота Мінветеранів із Міністерством розвитку громад та територій України над законопроєктом, який дозволить інтегрувати внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади, в яких вони нині проживають", - йдеться в повідомленні.

Глава Мінветеранів Оксана Коляда зазначила, що ухвалення закону дозволить здійснювати фінансові розрахунки з урахуванням переселенців уже як повноцінних мешканців громад, а також дозволить розширити їхні права, зокрема брати участь у місцевих виборах.

"Це один з перших законопроєктів, над яким ми сіли працювати з експертним середовищем. Спільно, нарівні з Офісом Президента, створена робоча група, також на рівні Кабміну – це наше спільне завдання з Альоною Бабак, міністром розвитку громад та територій України. Це якраз те, що я сказала про свою місію – зробити так, щоб ви повністю інтегрувалися в громадах, де проживаєте", – зазначила Коляда.

За її словами, законопроєкт буде оприлюднено для публічного обговорення.

Читайте на "Цензор.НЕТ": При Мінветеранів сформовано групу для підтримки засуджених і обвинувачених у вчиненні злочинів ветеранів, - міністерка Коляда

Мінветеранів працює над законопроєктом про інтеграцію переселенців у місцеві громади, - Коляда 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики