Цензор.НЕТ

31.10.19 11:40

Україна готова прискорити підготовку до членства в НАТО, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що Київ готовий прискорити підготовку до членства в НАТО і на практиці готовий доводити отримання плану дій для членства (ПДЧ) в Альянсі.

Україна готова прискорити підготовку до членства в НАТО, - Зеленський

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-УКраїна, про це він повідомив на пресконференції з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у четвер у Києві після засідання Комісії Україна-НАТО.

"Ми готові ще ближче співпрацювати з Альянсом і прискорити підготовку до членства в НАТО, не знімаючи з порядку денного можливість приєднання України до ПДЧ. Ми готові вже сьогодні практичною роботою доводити, що Україна заслуговує такого формату відносин з Альянсом", - сказав Зеленський.

Він також повідомив, що в ході засідання Комісії Україна-НАТО сторони домовилися про оновлений консолідований пакет проєктів.

"Сьогодні ми домовилися про оновлений консолідований пакет проектів і практичних заходів, обговорили перспективи нашої співпраці в рамках програми розширених можливостей НАТО", - розповів президент України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики