Цензор.НЕТ

01.11.19 14:07

Шахтарського бунту не буде. Принаймні, цього року, - нардеп Шахов

Модернізація вугільної галузі - це єдина профілактика хронічної заборгованості із зарплат шахтарям, - заявив народний депутат від Луганщини, Сергій Шахов.

Шахтарського бунту не буде. Принаймні, цього року, - нардеп Шахов

Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів, коментуючи законопроєкт щодо внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2019 рік". Документ передбачає виділення 1 мільярда гривень на погашення заборгованості перед гірниками за 2019 рік, пишуть Українські новини.

Раніше Сергій Шахов та група депутатів-мажоритарників Луганщини, неодноразово виступали в парламенті з вимогою звернути увагу на проблеми шахтарів, та навіть направили листа з відповідною вимогою Президентові Володимиру Зеленському.

"Вдячний 291 народному депутату, які підтримали відповідний Закон. Тепер шахтарі, яким протягом 4 місяців не виплачували заробітні плати, матимуть змогу отримати власні кошти. Команда Шахова місяцями добивалася ухвалення цього Закону. Нас почули. Шахтарського бунту не буде, принаймні, цього року", - зазначив нардеп під час пленарного засідання Верховної Ради у четвер.

Проте, за словами Сергія Шахова, залишається відкритим питання бюджету 2020, де не передбачено кошти на розвиток вугільної галузі.

"Наступне, не менш важливе завдання, - досягнути результату, щоб заборгованість по заробітним платам працівникам вугільних підприємств не виникала, а шахти стали сучасними, безпечними та цілковито придатними для ефективної роботи. Шахтарі втомилися від постійної брехні чиновників і "сніданків", якими їх годують на самих різних рівнях. Щоразу обіцяючи вирішити проблеми, але забуваючи про гірників відразу, як за ними закриваються двері чергового кабінету", - додав депутат.

Як повідомлялося, Сергій Шахов став на захист голодних шахтарів, які пів року не бачать зарплат.

Нагадаємо, шахтарські профспілки погрожували бунтом з відбійними молотками під стінами Ради, якщо заборгованість не буде погашено.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики