Фінляндія відстоюватиме продовження санкцій проти Росії, - глава МЗС Хаавісто

1099 23
Фінляндія відстоюватиме продовження санкцій проти Росії, - глава МЗС Хаавісто

1 листопада міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зустрівся з міністром закордонних справ Фінляндії Пеккою Хаавісто, який перебуває з робочим візитом в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба МЗС України.

Візит розпочався зі спільного вшанування пам’яті захисників України від російської агресії та покладання квітів до Стіни пам'яті.

Пристайко переконаний, що поїздка Пекки Хаавісто до зони проведення ООС дозволить збагнути масштаби втрат України та страждань цивільного населення від тривалої російської агресії. Глава МЗС Фінляндії наголосив на налаштованості Фінляндії як країни, яка головує в Раді ЄС, відстоювати необхідність продовження санкцій проти Росії. Також він запевнив, що Фінляндія підтримує територіальну цілісність і суверенітет України та не визнає спробу незаконної анексії Криму.

Обговорюючи актуальні питання двостороннього співробітництва, Вадим Пристайко підкреслив зацікавленість України у залученні передових технологій у сфері енергоефективності, утилізації відходів та управління лісовими ресурсами.

Міністр подякував за впровадження Фінляндією енергоефективних технологій у школі в Херсонській області і запропонував розглянути можливість реалізації подібного інфраструктурного проєкту на сході України в рамках відбудови Донбасу.

З 1 липня до 31 грудня 2019 року Фінляндія головує в Раді ЄС.

Топ коментарі
+8 Люцифер
Финляндия будет отстаивать продление санкций против России, - глава МИД Хаависто - Цензор.НЕТ 8637
показати весь коментар
02.11.2019 08:36
+7 Люцифер
Щось я не пригадую щоб на Кварталі казали погане про Орду.
показати весь коментар
02.11.2019 08:57
+4 три - пятнадцать
не особенно ору на монику - одна шмаркля одна салфетка.
но ее же кто то выбрал? - и тут уже сложнее и больнее...
показати весь коментар
02.11.2019 08:49