Цензор.НЕТ

04.11.19 14:03

Жителі Золотого-4 були і залишаються під контролем України: люди не опиняються ні в яких сірих зонах, - командувач ООС Кравченко

Командувач операцією об'єднаних сил (ООС) Володимир Кравченко заявляє, що українська сторона вживатиме всіх можливих заходів, щоб відведення сил і засобів на певних ділянках лінії розмежування на Донбасі не послабило оборонні можливості українських підрозділів на цих ділянках.

Жителі Золотого-4 були і залишаються під контролем України: люди не опиняються ні в яких сірих зонах, - командувач ООС Кравченко

"Наголошую, що люди не залишаються беззахисними, не опиняються ні в яких "сірих зонах". Жителі Золотого-4 були й залишаються під контролем України. Частина Катеринівки, яка потрапила в межі ділянки розведення, також не буде "сірою зоною". Це скоріше район безпеки, де після завершення процесу розведення працюватимуть представники міжнародних гуманітарних організацій. Свої обов'язки виконують і виконуватимуть представники Нацполіції, Нацгвардії України та Держприкордонслужби, а також місцевої влади", - сказав він на брифінгу в понеділок у Краматорську, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Командувач ООС наголосив, що Збройні сили України в разі будь-яких провокацій противника готові надати захист цивільним особам. "А в крайніх випадках, якщо того потребуватиме оперативна обстановка, й ворог порушить умови розведення, повернутися на попередні позиції та стримати або відбити наступ противника", - додав він.

Кравченко зазначив, що розведення сил у районі Петрівського може відбутися тільки після того, як представники ОБСЄ підтвердять дотримання режиму тиші протягом 7 днів.

"Останній обстріл ділянки розведення №3 (у районі української Богданівки й окупованого Петрівського) було зафіксовано 29 жовтня і підтверджено (у звіті СММ ОБСЄ, – ред.) 30 жовтня", - зазначив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики