Порошенко звернувся до Зеленського через обшук у власника "Прямого" Макеєнка: "Це саме той випадок, який вимагає його втручання"

11261 127
Порошенко звернувся до Зеленського через обшук у власника "Прямого" Макеєнка: "Це саме той випадок, який вимагає його втручання"

Тиск правоохоронних органів на телеканал "Прямий" і його власника Володимира Макеєнка - це лише складова частина загального процесу, який зараз відбувається в Україні. І це не має нічого спільного з європейськими стандартами.

Про це заявив лідер партії "Європейська Солідарність", народний депутат України Петро Порошенко, коментуючи обшуки у власника телеканалу "Прямий", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Було дуже багато каналів, які говорили неправду про мене. І мені точно не подобалося те, що вони говорили. Але тут ми маємо керуватися принципом Вольтера: "Я не поділяю вашу думку, але я готовий віддати життя за те, щоб ви мали право її висловити". Це був мій принцип", – нагадав Порошенко.

"Вчора були заяви керівника профільного комітету, представника уряду про те, що вони збираються притягати до відповідальності журналістів, контролювати інтернет", – акцентував Порошенко, коментуючи ініціативи представників монобільшості запровадити кримінальну відповідальність для журналістів.

"Сьогодні, на жаль, я не впевнений, що про це знає президент Зеленський, але я твердо переконаний, що це саме той випадок, який потребує його втручання. Обшуки та арешт рахунків – це є спроби припинити мовлення будь-якого каналу. Це проблема не каналу і не якийсь окремий випадок. Це проблема України загалом і європейського вибору держави. Бо це точно не має нічого спільного ні з європейськими правилами, ні з європейськими цінностями", – наголосив Петро Порошенко.

Він запевнив, що партія "Європейська Солідарність" буде захищати свободу слова в Україні.

Топ коментарі
+52 Alex Rozhenko
Обыски на "Прямом", владелец которого по бумагам Макеенко (бывший регионал, кто забыл), а репетует Порошенко, который якобы никак не связан с этим каналом. Чудесное совпадение.
показати весь коментар
07.11.2019 16:51
+25 Oljik
Порох, поганий чи хороший, але демократ, а Нелох-42 - в силу своєї фізичної і психічної неповноцінності тіжяє до тоталітаризму.
показати весь коментар
07.11.2019 17:03
+24 Nikolai Chizhevsky
Сколько грязи на каналах вылилось на пороха,при его правлении,сколько матюков и проклинаний его,хоть один канал оштрафовали или закрыли за оскорбления президента?,а этот зеленый предатель гопник,вместе с рыгами хочет пуйловскую диктатуру,а у себя сделал в фейсбуке комыортные комменты ботов, а порох нашел кого просить вмешатся,этого гопника который наоборот назло ещё как и зебилов которые при слово порохобот у них припадок,зелёный заморыш терпеть тебя столько лет точно не будет народ
показати весь коментар
07.11.2019 17:01