Цензор.НЕТ

11.11.19 22:48

Співробітники НАБУ перебувають у Райффайзен Банку, щоб затримати главу правління Писарука, - "НВ"

Співробітники НАБУ зараз перебувають в офісі одного з найбільших банків України - Райффайзен Банку, щоб затримати главу правління Олександра Писарука.

Співробітники НАБУ перебувають у Райффайзен Банку, щоб затримати главу правління Писарука, - "НВ"

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє джерело НВ.

Олександр Писарук — колишній перший заступник нині опальної глави НБУ Валерії Гонтаревої, яка перебуває в Лондоні.

Близьке до ситуації джерело повідомило НВ, що представники НАБУ перебувають в офісі Райффайзен Банку з метою затримання Писарука.

Зі свого боку, анонімний високопосадовець в Раффайзені підтвердив, що співробітники НАБУ дійсно - в офісі банку, проте відмовився повідомити деталі - з якої саме причини.

За даними НВ, Писарука звинувачують за статтею 191 Кримінального кодексу України: привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Писарук в 2014—2015 роках був першим заступником голови Національного банку Валерії Гонтаревої. До цього він з 1997 року працював у банку ING. Зокрема, в 2010—2014 роках був регіональним керівником цього банку в Центральній та Східній Європі.

АТ Райффайзен Банк Аваль зареєстровано 27 березня 1992 року, з жовтня 2005 року банк став частиною австрійської банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ. За станом на 30 червня 2019 року група Райффайзен володіла 68,28% акцій банку, Європейський банк реконструкції і розвитку — 30%. Банк обслуговує 2,5 млн клієнтів. У нього є 499 відділень по всій Україні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики