Цензор.НЕТ

12.11.19 12:40

Ексспівробітники управління спецрозслідування ГПУ оскаржують своє звільнення в Окружному адмінсуді

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулися з позовами Юрій Безщасний, якого звільнили з посади заступника начальника управління спецрозслідування Генеральної прокуратури, Андрій Демяненко, якого звільнили з посади начальника третього слідчого відділу, і Роман Крупка, який був його заступником. У своїх позовах вони просять суд поновити їх на посадах.

Ексспівробітники управління спецрозслідування ГПУ оскаржують своє звільнення в Окружному адмінсуді

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Окружного адміністративного суду.

"До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло три позови від звільнених працівників управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України, в яких позивачі просять суд поновити їх на посадах. Зокрема, до суду звернулись заступник начальника управління спецрозслідувань ГПУ Юрій Безщасний, начальник третього слідчого відділу Андрій Демяненко та його заступник Роман Крупка. Відповідачем у позовах визначено Генеральну прокуратуру України", - йдеться в повідомленні.

Позивачі також просять суд стягнути з ГПУ заробіток за час вимушеного прогулу, витрати на правову допомогу і судовий збір.

Зараз вирішується питання про відкриття провадження в адміністративних справах.

Нагадаємо, своє звільнення в Окружному адміністративному суді Києва оскаржує і Сергій Горбатюк, якого нещодавно звільнили з посади начальника управління спецрозслідування Генеральної прокуратури України.

23 жовтня стало відомо, що ГПУ звільнила начальника Управління спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка. Він вів справи про злочини на Майдані.

Горбатюк заявив, що рішення генерального прокурора Руслана Рябошапки про його звільнення незаконне.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики