Сподіваємося, що зустріч у нормандському форматі 9 грудня завершиться конкретними результатами, а не тільки деклараціями, - прем'єр Чехії Бабіш

634 13
Сподіваємося, що зустріч у нормандському форматі 9 грудня завершиться конкретними результатами, а не тільки деклараціями, - прем'єр Чехії Бабіш

Чехія сподівається, що зустріч "нормандської четвірки" 9 грудня завершиться конкретними результатами.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це сьогодні на спільному брифінгу з прем'єр-міністром України заявив прем'єр-міністр Чехії Андрій Бабіш.

Бабіш зазначив, що приїхав в Україну насамперед із чіткою позицією підтримки українського суверенітету та цілісності країни.

"Ми не бачимо іншої можливості подальшого розвитку подій, ніж урегулювання ситуації мирним шляхом, відновлення суверенітету мирним шляхом, тому ми високо цінуємо кроки, які Україна зробила на шляху до зустрічі в нормандському форматі, і дуже сподіваємося, що зустріч 9 грудня завершиться конкретними результатами, а не тільки деклараціями", - сказав він.

Він додав, що Чехія засуджує окупацію Криму і підтримує ініціативи, спрямовані на підтримку прав людини на півострові.

Нагадаємо, 15 листопада Офіс Президента назвав узгоджену дату переговорів у нормандському форматі.

Потім Пєсков підтвердив, що закон про статус Донбасу не є умовою для саміту.

Топ коментарі
+2 5 копійок
Ось неЛох як вивалить там аргУменти, так хуйло обсереться і віддасть Крим.
показати весь коментар
19.11.2019 12:25
+2 Volodimir L
Усі ці "друзі " - чехи, угорці, франки, дойчі - мріють про ОДНЕ - щоб Україна власними руками створила для них можливість зняти санкції, і знову потужно торгувати з Росією. Вони б це й так зробили, і роблять тишком-нишком, а іноді й відкрито намагаються, але мріють, щоб Україна САМА. Бо тоді й мета буде досягнута, і "морда обличчя" збережена перед світовим співтовариством і власними виборцями.
показати весь коментар
19.11.2019 12:33
+2 Ліщук Андрій
До речі Майдан цілком можливий. Якщо прогнуться перед мрскалями і втілять в життя мінські угоди + приймуть закон про продаж землі з 210тисга в одні руки... тоді Майдан цілком РЕАЛЬНИЙ!!!
показати весь коментар
19.11.2019 12:33