Прем'єр Гончарук анонсував масштабний ремонт доріг навесні 2020 року

3576 41
Прем'єр Гончарук анонсував масштабний ремонт доріг навесні 2020 року

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук назвав першочергові завдання на наступний рік - це боротьба з корупцією і масштабне оновлення дорожнього покриття в країні.

Про це він заявив у своєму Telegram-каналі, представляючи нового керівника "Укравтодору" Олександра Кубракова.

"На наступний рік у нас дуже амбітні плани по будівництву доріг, тому нам у команді потрібна чесна та професійна людина в керівництві Укравтодору. У чесності та патріотичності Олександра — не сумніваюсь. Навесні 2020 року плануємо масштабний ремонт доріг. Я переконаний, що за короткий термін автошляхи України відповідатимуть європейським стандартам", - заявив прем'єр.

Він також назвав пріоритетним завданням завершення одного з "довгобудів" - Запорізького моста, який почали будувати ще в 2004 році.

"Наступного року люди мають побачити, що дороги - це один із пріоритетів нашої команди. Першочергові завдання Олександра (Кубракова - ред.) на новій посаді: оголосити міжнародний тендер на добудову запорізького мосту. Цей міст - наш спільний проєкт, який ми маємо завершити впродовж 2-3 років. Підготувати плани відновлення доріг на 2020 рік. Залучати інвестиції і посилювати роботу з МФО", - зазначив Гончарук.

Окремим напрямком роботи голова Уряду виділив боротьбу з корупцією в Укравтодорі. На думку прем'єра, для цього необхідно повністю оновити керівний склад служб автомобільних доріг в областях, а також керівництво ДАК "Автомобільні дороги України" та створити прозорі процедури закупівель.

"Дороги - наш пріоритет!", - підсумував прем'єр-міністр.

Топ коментарі
+12 Ruslan Tkachenko
НУ НУ
Учителям уже раздали по 4000баксов каждому, теперь так же и дороги поримонтируют!
показати весь коментар
19.11.2019 17:33
+10 Диды Выпивали
Он реально думает, что их стадо зеленых тупых макак досидит до весны? Лично у меня нервы уже на пределе!

Первой серьезной работой Алексея Гончарука была компания PRIOR-Invest (Киев). Там он возглавил юридический отдел. Однако продержаться долго не смог, и спустя всего полгода срочно уволился. Это связанно с громким скандалом, и рядом уголовных производств. Компания, из которой вовремя убежал Гончарук. Prior Invest занималась незаконной продажей земли под Киевом.
показати весь коментар
19.11.2019 17:40
+9 ALEX BLACK 81798d64
Премьер Гончарук анонсировал масштабный ремонт дорог весной 2020 года - Цензор.НЕТ 7294ПРЕМЬЕРА!!!два новых фильма от "студии 95"-"1 ноября-2" и "весна прийдет..." Премьер Гончарук анонсировал масштабный ремонт дорог весной 2020 года - Цензор.НЕТ 7822
показати весь коментар
19.11.2019 17:33