Цензор.НЕТ

25.11.19 21:20

Через навчання в Івано-Франківську можуть ввести "особливий режим"

25 і 26 листопада СБУ проводить в Івано-Франківську антитерористичні навчання. На цей час у місті можуть обмежувати переміщення людей і транспорту, перевіряти документи й оглядати автомобілі.

Через навчання в Івано-Франківську можуть ввести "особливий режим"

Тренування відбудуться в умовах максимально наближених до реальних, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Управління СБУ в Івано-Франківській області.

"Під час заходів можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо", - сказано в повідомленні.

У навчаннях візьмуть участь підрозділи Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Мешканців міста в Управлінні СБУ просять зберігати спокій, із розумінням поставитися до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців".

Через навчання в Івано-Франківську можуть ввести особливий режим 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики