Цензор.НЕТ

26.11.19 20:08

Засуджених у "справі українських диверсантів" Дудку і Бессарабова вивезли з окупованого Криму, - син

Засуджених російським судом у "справі українських диверсантів" Володимира Дудку та Олексія Бессарабова вивезли з Сімферопольського СІЗО в російський Краснодар.

Засуджених у "справі українських диверсантів" Дудку і Бессарабова вивезли з окупованого Криму, - син

Про це Крим.Реалії 26 листопада повідомив син Дудки Ілля Кавернік, передає Цензор.НЕТ.

"Нещодавно їх етапували в Краснодар для подальшого відбування в колонію. В яку саме - невідомо. Вивезли їх у неділю-понеділок", - сказав Кавернік.

Нагадаємо, жителі Севастополя Володимир Дудка та Олексій Бессарабов були затримані ФСБ в окупованому Криму в листопаді 2016 року.

За версією слідства, Дудка і Бессарабов були учасниками диверсійно-терористичної групи головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Українська сторона заперечує приналежність засуджених до силових структур країни. Самі обвинувачені свою вину не визнають і вважають кримінальну справу сфабрикованою. Зокрема, захист так званих "диверсантів" стверджує, що сім-картки, які вилучили у них під час обшуку, виходячи з білінгу, раніше використовувалися біля будівель, що належать ФСБ Росії.

4 квітня 2019 року підконтрольний Росії "Севастопольський міський суд" засудив їх до 14 років ув'язнення кожного. Потім Володимира Дудку та Олексія Бессарабова етапували з СІЗО "Матроська тиша" у Москві в невідомому напрямку.

Адвокат Оксана Железняк 26 листопада сказала, що Володимира Дудку та Олексія Бессарабова, швидше за все, етапують в сусідню Росію.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики