Цензор.НЕТ

27.11.19 17:28

Сьогодні Україна є хорошим місцем для інвестицій, - Зеленський на Україно-литовському економічному форумі у Вільнюсі. ФОТО

Президент Володимир Зеленський, виступаючи на відкритті П'ятого україно-литовського економічного форуму у Вільнюсі, висловив надію, що нинішній обсяг двосторонньої торгівлі перевищить рекордні показники минулого року.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу президента.

Сьогодні Україна є хорошим місцем для інвестицій, - Зеленський на Україно-литовському економічному форумі у Вільнюсі 01

"Україну та Литву єднають давні економічні зв’язки. Їхні корені сягають часів торговельного шляху "із варяг у греки" та навіть глибше. Торговельні зв’язки між нашими народами ніколи не припинялися, активно розвивалися й набували нових якісних форм", – зазначив президент.

Зеленський підкреслив, що підкреслив, що значний досвід литовських підприємців щодо співпраці з провідними компаніями Європи та успішна адаптація до європейських стандартів дадуть змогу спільно нарощувати вигідні економічні зв’язки й виходити на ринки інших країн.

Глава держави закликав литовський бізнес інвестувати в Україну.

Сьогодні Україна є хорошим місцем для інвестицій, - Зеленський на Україно-литовському економічному форумі у Вільнюсі 02

"Хочу звернутися до представників литовських компаній, які присутні в цьому залі: сьогодні Україна є гарним місцем для інвестицій. Приємно, що в останні роки литовські компанії не тільки не залишили український ринок, а й продовжили розвивати свої інвестиційні проекти", – наголосив Володимир Зеленський.

Як приклад він назвав литовські компанії, що працюють в Україні: "БТ Інвест" ("Новус"), "Тройдена", "Модус Груп", "БОД Груп" та інші.

Президент назвав символічним, що 27 листопада відкривається друга литовська сонячна електростанція в Івано-Франківській області.

"Інвестуйте в Україну! Маємо надію, що результатом роботи форуму будуть нові ідеї та нові взаємовигідні зв’язки між підприємствами, компаніями та окремими регіонами України й Литви", – резюмував Глава держави.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики