Цензор.НЕТ

27.11.19 22:40

"Новачок" включили в список заборонених речовин, - глава МЗС Нідерландів Блок

Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) внесла нервово-паралітичну речовину "Новачок" у список заборонених.

"Новачок" включили в список заборонених речовин, - глава МЗС Нідерландів Блок

Про це повідомив у Twitter міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок, передає Цензор.НЕТ.

"Нідерланди, Канада і США невтомно працювали над досягненням нинішнього результату: ОЗХЗ включила "Новачок" у список заборонених речовин. Я повністю підтримую цю рішучу відповідь на хімічну атаку в Солсбері", - повідомив міністр.

Новачок включили в список заборонених речовин, - глава МЗС Нідерландів Блок 01

Нагадаємо, екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживає у Великій Британії, засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, і його дочка Юлія 5 березня 2018 року постраждали унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалих було отруєно нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

5 вересня 2018 року прокуратура Великої Британії назвала імена двох росіян, яких підозрюють у спробі замаху на життя Сергія та Юлії Скрипалів у Солсбері: Олександр Петров та Руслан Боширов. Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей заявила: "Підозрювані в отруєнні Скрипалів є офіцерами ГРУ Генштабу РФ". Прем'єр закликала країни-союзниці Великої Британії активізувати спільні зусилля, щоб протистояти російській розвідці.

У січні 2019 року виконком Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) проголосував за внесення нервово-паралітичної речовини "Новачок" до списку заборонених речовин.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики