Цензор.НЕТ

28.11.19 21:34

Рада 3 грудня насамперед розгляне законопроєкт про ДБР. Депутати готові за нього голосувати, - заступник голови фракції "СН" Євгенія Кравчук

Народні депутати від "Слуги народу" обіцяють на засіданні Верховної Ради 3 грудня насамперед розглянути законопроєкт про Державне бюро розслідувань (ДБР) і правку у справах Майдану.

Рада 3 грудня насамперед розгляне законопроєкт про ДБР. Депутати готові за нього голосувати, - заступник голови фракції "СН" Євгенія Кравчук

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в материалі LB.ua.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, що у вівторок, 3 грудня, депутати підтримають законопроєкт.

"Про цю ситуацію знає Дмитро Разумков. У вівторок першим питанням стоїть цей законопроєкт", - повідомила заступник голови фракції "СН" Євгенія Кравчук.

За словами Кравчук, всі депутати, з якими вона спілкувалася, висловили готовність голосувати за законопроєкт.

З 20 листопада 2019 року Генеральна прокуратура втратила функцію слідства. У зв'язку з цим Управління спеціальних розслідувань підлягає розформуванню. Його співробітникам запропонували вибір: продовжити слідство у складі Державного бюро розслідувань або здійснювати процесуальне керівництво у цих справах у ГПУ після переатестації. Горбатюк відмовився писати заяву на переатестацію за встановленим керівництвом Генпрокуратури зразком, оскільки, на його думку, воно не відповідає чинному законодавству.

21 жовтня генпрокурор Рябошапка підписав наказ про створення департаменту процесуального керівництва (не плутати з досудовим розслідуванням) в провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку з протестами 2013-2014 років, а через два дні колишнього начальника управління спеціальних розслідувань ГПУ, яке вело справи Майдану, Сергія Горбатюка звільнили з Генпрокуратури. Департамент ГПУ з розслідування справ Майдану очолив колишній заступник начальника іншого підрозділу Віктор Мисяк, його заступником став Олексій Донський з управління Горбатюка.

Слідство у справах Майдану зупинено щонайменше до 3 грудня через те, що у Верховній Раді не встигли проголосувати за зміни до закону про ДБР.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики