Цензор.НЕТ

02.12.19 21:23

Новим прокурором Луганської області став Ляшенко, колишній військовий прокурор луганського гарнізону

2 грудня заступник генерального прокурора України Гюндуз Мамедов представив колективу органів прокуратури Луганської області нового керівника - Олексія Ляшенка.

Як передає Цензор.НЕТ, про це інформує пресслужба ГПУ.

Новий прокурор Луганської області зазначив, що основним завданням діяльності його відомства буде повернення довіри суспільства до прокуратури і створення умов, за яких кожен житель області почуватиметься захищеним.

Попереднього керівника прокуратури Луганської області Володимира Янка генпрокурор звільнив 6 вересня.

Ляшенко народився 21 березня 1985 року в Харкові. В органах прокуратури працює з 2007 року. З травня 2017 року обіймав посаду військового прокурора Луганського гарнізону Об'єднаних сил. Є учасником бойових дій на сході України.

У ГПУ додали, що у відомстві було створено департамент нагляду за кримінальними провадженнями стосовно злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту, що важливо для фіксування військових злочинів і формування доказової бази для Міжнародного кримінального суду, а також для національних судів.

"Тому в прокуратурах Луганської та Донецької областей будуть створені відповідні управління. В Луганській області в цьому напрямку віднині працюватиме Костянтин Караман", - розповіли в пресслужбі.

Новим прокурором Луганської області став Ляшенко, колишній військовий прокурор луганського гарнізону 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики