Цензор.НЕТ

04.12.19 18:05

У СБУ відбулася нарада силовиків з питання реінтеграції Донбасу

На нараді обговорювали питання підвищення рівня міжвідомчої координації та взаємодії всіх складових сектора безпеки і оборони.

У СБУ відбулася нарада силовиків з питання реінтеграції Донбасу

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу РНБО.

"Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов взяв участь у розширеній нараді, присвяченій питанням реінтеграції тимчасово окупованих територій. На нараді, яка відбулася у Службі безпеки України, обговорювалися питання подальшого підвищення рівня міжвідомчої координації та взаємодії всіх складових сектору безпеки і оборони у питаннях реінтеграції тимчасово окупованих територій. Серед іншого, йшлося про важливість вдосконалення механізму взаємодії сил безпеки і оборони у всьому спектрі реагування на зовнішні загрози", - сказано в повідомленні.

Як наголошується, в нараді взяли участь Голова Служби безпеки України Іван Баканов, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, начальник Генерального штабу ЗСУ - Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, Голова Служби зовнішньої розвідки Валерій Євдокимов, Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василь Бурба.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики