У нас абсолютно різний погляд на передачу кордону, - Зеленський про переговори з Путіним

19702 141
У нас абсолютно різний погляд на передачу кордону, - Зеленський про переговори з Путіним

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в нього і у російського президента Володимира Путіна "абсолютно різний погляд" на передачу контролю над українсько-російським кордоном в ОРДЛО.

Про це він сказав на пресконференції в Парижі за підсумками "нормандської зустрічі", інформує Цензор.НЕТ.

"У нас із президентом РФ, кажу відверто, різний, напевно абсолютно, погляд на передачу кордону і те, коли це можливо. Справді, я можу відкрито про це говорити. Президент РФ каже, що в Мінську, що наш колишній президент Петро Олексійович підписав, передача кордону після виборів. Я, звичайно, порушую питання про те, щоб передача контролю була до виборів. Мені здається, я доволі аргументовано кажу, але поки в нас різні погляди", - сказав він.

Зі свого боку Путін підтвердив, що позиції з цього питання в нього і Зеленського не збігаються.

"Нас дуже просто зрозуміти: ми за те, щоб виконувалися Мінські угоди. Візьміть і прочитайте, що там написано. Там написано: Україна починає встановлювати контроль на цій території, на цій ділянці кордону наступного дня після виборів. І остаточно цей процес завершується після повної реалізації всіх політичних процедур. Навіщо розкривати Мінські угоди і їх переписувати?" - сказав він.

Президент РФ вважає, що кожен пункт цих угод пов'язаний один з одним, тому якщо "розкрити один пункт - почнеться переписування інших".

Топ коментарі
+43 Andy S 89bd7d80
Еще раз для отпетых зебилов: Порошенко подписал соглашения, когда в Украине войска мордора организовали почти такой же котел под Дебальцево, какой был в Иловайске. То есть договоренности Порошенко подписал практически с пистолетом у виска. В таких условиях он умудрился так прописать Минские соглашения, что Украина не обязана сдавать территории, а все потому, что любые выборы предполагают полный контроль государства над территорией, где они будут проводится. И это правило никто из проституток путина в Европе отменить не сможет. Порох по сути искусно обвел путина вокруг пальца. Но не с мозгами Зеленского это было понять.
показати весь коментар
10.12.2019 02:09
+36 Maxim Maximoff
зе-команда даже унитазы снятые с катеров вернуть не смогла, куда им границу вернуть.
показати весь коментар
10.12.2019 02:01
+34 Герхард
Неожиданно... Странно, что ЗЕ до переговоров об этом никто не говорил.

Что еще наш мальчик узнал в Нормандии?
показати весь коментар
10.12.2019 02:01