Мораторій на продаж землі продовжить діяти і після 1 січня 2020 року, - Держгеокадастр

2233 20
Мораторій на продаж землі продовжить діяти і після 1 січня 2020 року, - Держгеокадастр

Головною умовою скасування мораторію на продаж землі сільгосппризначення є набуття чинності закону про ринок землі, повідомили в Держгеокадастрі України.

Мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні діятиме і після 1 січня 2020 року, повідомила пресслужба Держгеокадастру України, передає Цензор.НЕТ.

У відомстві наголосили, що головною умовою скасування мораторію є набуття чинності закону про ринок землі.

"Щорічне продовження мораторію не мало юридичного сенсу, а виконувало насамперед PR-мету для окремих політичних сил. Відсутність популізму, продемонстрована парламентом цього року, аж ніяк не вплине на правила гри на земельному ринку. Тож, будь-які панічні прогнози не мають жодних підстав", - сказав глава Держгеокадастру Денис Башлик.

Із 2002 року в Україні діє мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. 20 грудня 2018 року Верховна Рада продовжила його до 2020 року.

Топ коментарі
+5 сидор сидоров 945e588f
Украинцы не воспринимают рынок земли.Украинцы не верят зеленскому и не пойдут с ним в разведку.Зеленский остался клоуном и не смог стать президентом.Ему дали такой аванс,но игра на рояле победила.
показати весь коментар
24.12.2019 08:31
+4 Evgeny N
На мою думку, перед тим, як щось продавати, треба провести інвентаризацію: скільки чого і якої якості. Оцінити те, що є в наявності, і лише потім виставляти на продаж. А якщо це стосується землі, то тре розуміти, що гектар землі на Полтавщині та той самий гектар на Херсонщині мають різну цінність та, відповідно, вартість. Якщо такої системи немає, то навіть при наявності закону буде бардак... Але це тілько моя думка
показати весь коментар
24.12.2019 08:51
+3 VOLVO XC 70
спорное мнение и вывод как юрист говорю мораторий в виде Закона это ограничение или запрет установленный законодательно а Закон о рынке земли это процедура оперделенного порядка если нет запрета то вступает в работу выражение-то что НЕ ЗАПРЕЩЕНО -МОЖНО... через суд напрмиер ой ребятки боюсь что именно НА ТАКОЙ вариант эта шобла банда и расчитывала расшатать ситуацию потом заглохнуть и тихо келейно тайно скомундзить то что можно... и хочется.. высказываю свое мнение есть правда откат отмена решения уголовные дела и все такое.... естественно Закон о рынке земли для них самое то, но если нет закона, НО хочется, то почему бы и не попробывать....
показати весь коментар
24.12.2019 08:44