Цензор.НЕТ

02.01.20 22:15

Більшості звільнених унаслідок обміну нікуди йти з "Феофанії", - заступник головного лікаря

Українцям, які після звільнення з ОРДЛО перебувають у лікарні "Феофанія", переважно нікуди повертатися після виписки.

Більшості звільнених унаслідок обміну нікуди йти з "Феофанії", - заступник головного лікаря

Про це заступник головного лікаря Андрій Строкань розповів на брифінгу, який транслював канал UATV, інформує Цензор.НЕТ.

"Всі вони матимуть потребу в подальшій соціальній та психологічній реабілітації... Велике навантаження падає на соціальні служби з надання соціальної допомоги цій категорії пацієнтів, тому що у більшості з них немає житла, їм нікуди йти. Це першочергове завдання - вирішити ці проблеми. Наступний етап - вирішити і закрити його після виписки", - сказав він.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, у "Феофанії" зараз перебувають 60 звільнених унаслідок обміну утримуваними особами українців. 90% з них можуть виписати впродовж тижня. У лікарні залишаться тільки ті, кому мають зробити операції.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 29 грудня відбувся обмін утримуваними особами. В Україну повернули 76 осіб, найманцям РФ передали 127. Пізніше СБУ оприлюднила повний список звільнених українців.

Увечері 29 грудня звільнених українців доставили літаком із Харківської області в київський аеропорт "Бориспіль", де їх зустрів президент України Володимир Зеленський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики