Зеленський поінформував Помпео про плани щодо відновлення миру на Донбасі

10919 228
Зеленський поінформував Помпео про плани щодо відновлення миру на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Державним секретарем США Майком Помпео.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Співрозмовники обговорили загострення ситуації на Близькому Сході після атак на коаліційні сили в Іраку та нападу на американське посольство в Багдаді. Сторони погодилися, що будь-які подальші агресивні кроки можуть стати загрозою для стабільності в регіоні та глобальної безпеки. Президент України висловив занепокоєння можливим загостренням ситуації в Іраку та регіоні, якщо сили США та коаліції передчасно залишать країну.

Крім того, Зеленський детально поінформував Майка Помпео про результати домовленостей, досягнутих під час Нормандської зустрічі, а також плани українського уряду щодо відновлення миру на сході України. Майк Помпео особливо відзначив звільнення полонених і привітав укладення важливого контракту на транзит газу в Європу.

Президент України подякував за незмінну підтримку з боку Сполучених Штатів у відновленні миру на сході України та поверненні Криму. Володимир Зеленський також висловив особливу вдячність Президенту США Дональду Трампу та Конгресу за рішення про надання фінансової та матеріальної допомоги сектору безпеки й оборони нашої держави.

Сторони домовилися, що ці та інші питання будуть детально обговорені в ході зустрічі Володимира Зеленського та Державного секретаря США.

Крім того, сторони обмінялися привітаннями з Різдвяними святами.

Топ коментарі
+38 саша паламарчук
Зеленский проинформировал Помпео о планах по восстановления мира на Донбассе - Цензор.НЕТ 9587
показати весь коментар
07.01.2020 10:47
+34 SANDY
ідіот, шмаркля остання людина, з якою Помпео буде обговорювати ситуацію на Близькому Сході..... стаття - чергова хуцла
показати весь коментар
07.01.2020 10:52
+33 abc123
Звонок загадочный. Кто такой писюнист в ближневосточных раскладах?????!!!! Зачем Помпео мнение этого придурка по поводу Ирана????!!!!
показати весь коментар
07.01.2020 10:51