Рябошапка замінив групи прокурорів у кримінальному провадженні щодо розкрадань в "Укроборонпромі"

2409 84
Рябошапка замінив групи прокурорів у кримінальному провадженні щодо розкрадань в "Укроборонпромі"

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка замінив групи прокурорів у низці кримінальних проваджень щодо розкрадання державних коштів, а також неналежного використання державного майна на підприємствах "Укроборонпрому".

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора, передає Цензор.НЕТ.

"Генеральний прокурор Руслан Рябошапка за результатом опрацювання звернення Державного концерну "Укроборонпром", а також аналізу зібраних матеріалів на початку 2020 року змінив групи прокурорів у ряді кримінальних проваджень щодо розкрадання державних коштів, а також неналежного використання державного майна на підприємствах Державного концерну "Укроборонпром"", - йдеться в повідомленні .

Зазначається, що здійснення процесуального керівництва у цих кримінальних провадженнях генпрокурор доручив прокурорам військової прокуратури Центрального регіону України.

Прокурори підготували плани досудового розслідування, надають доручення оперативним працівникам щодо забезпечення дослідження обставин кримінальних правопорушень та установлення всіх причетних до їх вчинення осіб. Спеціалізована прокуратура у сфері нагляду за кримінальними провадженнями про військові злочини та у сфері оборонно-промислового комплексу взяла під контроль стан досудового розслідування у згаданих розслідуваннях.

Нагадаємо, 25 лютого команда "Bihus.info" опублікувала розслідування про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. Крім того, в розслідуванні фігурували окремі співробітники Національного антикорупційного бюро.

23 квітня НАБУ завершило внутрішнє розслідування щодо своїх співробітників, які фігурували в листуванні з розслідування журналістів Bihus.info. Матеріали внутрішнього розслідування передали Дисциплінарній комісії.

6 червня генеральний прокурор Юрій Луценко, перший заступник директора ГБР Ольга Варченко і керівник САП Назар Холодницький повідомили про результати розслідування кримінальних проваджень за фактами розкрадання коштів Державного концерну "Укроборонпром", а також вчинення кримінального злочину з метою приховування злочину працівником НАБУ, який розслідував зазначені зловживання.

Топ коментарі
+17 18c49ed2
Рябошапка заменил группы прокуроров в уголовном производстве по хищениям в "Укроборонпроме" - Цензор.НЕТ 1440
показати весь коментар
09.01.2020 13:29
+10 18c49ed2
Свежая новость в продолжение. "Укрнафта" списала Коломойському багатомільйонні борги

"Укрнафта" відмовилася від вимоги 6,5 млн гривень штрафних санкцій з "НПК-Галичина" щодо боргу за постачання нафтового газу.
Контрольний пакет акцій відповідного нафтопереробного заводу належить компаніям, афілійованим із групою "Приват" українського олігарха Ігоря Коломойського. Про це повідомляє enkorr.
Зокрема, в листопаді 2019 року "Укрнафта" звернулася до суду для стягнення з "НПК-Галичина" 65,3 млн грн боргу за постачання. Всього неоплаченими були понад 20 млн куб. м. газу.
показати весь коментар
09.01.2020 13:26
+9 Oljik
Рябошапка заменил группы прокуроров в уголовном производстве по хищениях в "Укроборонпроме" - Цензор.НЕТ 3781 Пропную почати з Наєма.
показати весь коментар
09.01.2020 13:19