Не було ніколи зарплати в 300 тис., лише одноразові виплати за "волонтерський" період роботи в концерні, - Найєм

11494 129
Не було ніколи зарплати в 300 тис., лише одноразові виплати за "волонтерський" період роботи в концерні, - Найєм

Заступник Генерального директора державного концерну "Укроборонпром" Мустафа Найєм заявив, що задекларований ним дохід за грудень майже вдвічі нижчий за той, що він отримав у листопаді.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповів на сторінці в мережі Facebook.

"Тому що не було ніколи "зарплати в 300 тисяч". Була одноразова виплата декількох премій і надбавок за попередній "волонтерський" період роботи в концерні", - йдеться в повідомленні.

Найєм зазначив, що його справжня зарплата може бути переглянута в обидва боки залежно від результатів його роботи й успіхів всієї компанії.

"І так, у колишнього керівництва Концерну офіційні виплати були майже удвічі менші. "Результати" нам і країні ще довго розгрібати. А про їхні неофіційні доходи ми дізнавалися від Бігуса і НАБУ. Тепер все відкрито і можна вибирати, що результативніше і ближче: досвідчені злодії з маленькими зарплатами і великими відкатами біля керма державних стратегічних підприємств чи команда менеджерів з величезними амбіціями і однією, білою і відкрито задекларованою зарплатою", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заступник Генерального директора державного концерну "Укроборонпром" Мустафа Найєм за місяць отримав понад 300 000 гривень зарплати.

Пізніше Генеральний директор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус урізав зарплати деяким керівним співробітникам "Укробронпрому". Зниження відбулося в середньому на 40%.

Зокрема, дохід Мустафи Найєма знизився майже удвічі - з 310 тисяч до 170. Таке ж зниження відбулося у заступника Айвараса з маркетингу Михайла Морозова. Його дохід у грудні минулого року склав 262 тис, а в листопаді - 465.

Не було ніколи зарплати в 300 тис., лише одноразові виплати за волонтерський період роботи в концерні, - Найєм 01

Топ коментарі
+78 Вася Шевченко f77d76ba
рыдаю...
премии за "волонтерство"? оригинально...
показати весь коментар
15.01.2020 09:29
+44 Propan
"премии за волонтерство" креативней отмазка, чем посевания судьи Зварыча) ноу хау для ылиты
показати весь коментар
15.01.2020 09:33
+38 des_104
охрененное волонтёрство. он вообще знает значение этого слова?
показати весь коментар
15.01.2020 09:29