У Києві подорожчає парковка, - Рахматуллін

5038 89
У Києві подорожчає парковка, - Рахматуллін

Одна година парковки в центральній частині столиці коштуватиме як мінімум 50 гривень. Крім того, зростуть штрафи за порушення правил паркування. Нові паркінги столична влада при цьому будувати не збирається.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури столичної міськдержадміністрації Дмитро Рахматуллін, інформує Цензор.НЕТ.

"З кожним роком кількість автомобілів у Києві зростає. Так, у 2019 році кількість автомобілів зросла на 15% порівняно з 2018 роком. У результаті столичні дороги і вулиці перевантажені", - написав він.

За словами Рахматулліна, водії паркуються, де і як їм захочеться, і часто залишають машини поруч із напівпорожніми паркінгами.

"Сьогодні, щоб вирішити проблему з хаотичним паркуванням, не потрібно збільшувати кількість паркомісць. Чому? - запитаєте ви. Все дуже просто: скільки ми не будуватимемо паркінгів, ситуація тільки погіршуватиметься, адже авто в рази більше. А місто не розраховане на таку автомобілізацію", - вважає Рахматуллін.

У планах влади - збільшити вартість парковки.

"Зазначу, що востаннє тарифи змінювалися в 2016 році. Найближчим часом тариф за паркування планується збільшити в центральній частині міста - як мінімум, до 50 гривень за годину. Крім цього, необхідно збільшити штрафи. Все це має мотивувати водіїв шукати місця на парковках, або залишати авто недалеко від метро і пересуватися по місту громадським транспортом", - написав чиновник.

Також, за його словами, потрібно, щоб покарання за порушення ПДР було невідворотним.

У Києві подорожчає парковка, - Рахматуллін 01
У Києві подорожчає парковка, - Рахматуллін 02

Топ коментарі
+16 Саша Соколенко
Такому народу только хер и сосать ибо это не народ а население
показати весь коментар
21.01.2020 18:41
+16 Bogdan_
В Киеве подорожает парковка, — Рахматуллин - Цензор.НЕТ 1816
показати весь коментар
21.01.2020 18:45
+11 SANDY
В Киеве подорожает парковка, — Рахматуллин - Цензор.НЕТ 7942
показати весь коментар
21.01.2020 18:34