США взяли на себе зобов'язання щодо допомоги в збереженні суверенітету України, - Помпео

6568 57
США взяли на себе зобов'язання щодо допомоги в збереженні суверенітету України, - Помпео

Сполучені Штати підтримують Україну, оскільки пам'ятають про свої зобов'язання за Будапештським меморандумом, дбають про розвиток демократії в Європі, вважають Україну великим партнером та мають низку інших важливих інтересів.

Про це заявив Державний секретар США Майк Помпео в інтерв'ю інформагентству Bloomberg, стенограму якого оприлюднив у середу Державний департамент США, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Україна перебуває на кордоні між демократією і тиранією у східній частині Європи", - пояснив глава американської дипломатії у відповідь на запитання, чому політика США на українському напрямі має значення для пересічного американця.

"Це нація, яка відмовилася від своєї ядерної зброї наприкінці холодної війни, і Америка взяла на себе зобов’язання, які означали, що ми допоможемо їм (українцям. – Ред.) у цілій низці речей, щоб вони могли залишатися суверенною нацією в безпеці", - продовжив глава Держдепартаменту.

Крім того, він підкреслив, що Сполучені Штати "дбають про демократію" скрізь у світі.

"Вони (Українська держава. – Ред.) є великим торговельним партнером для США. Америка має низку інтересів у контексті України, і я думаю, що рівень ресурсів, які ми виділили на цьому напрямі, відображає рівень нашої зацікавленості", - додав державний секретар США.

Він також зазначив, що американська політика щодо України засновується "на фундаментальних принципах зменшення залишків корупції та допомоги українському народові в посиленні демократії, яка перебуває під загрозою з боку РФ".

"Україна перебуває під колосальним тиском з боку Росії і президент (Трамп. - Ред.) вжив тих заходів протидії Росії, які не використав президент Барак Обама. Ми надали оборонну зброю українцям з тим, щоб вони могли себе захищати. Ми підтримуємо президента Володимира Зеленського в його зусиллях щодо викорінення корупції та зміцнення демократії", - сказав держсекретар, пише РБК-Україна.

Топ коментарі
+15 Alex Zverev 4f8bec47
Слышь, урод ольгинский, это кто, США лезет в Украину? Ты поц совсем охренел от слекломоя и забыл где ты тут сейчас пишешь? Это не ваш мухосранский вестник где пашарной биомассе такое вот дерьмо втирают!
показати весь коментар
23.01.2020 07:46
+14 Lalo Land
Что ты делаешь тут, рузкий брат?! Затерялся в ночи?!
показати весь коментар
23.01.2020 07:46
+12 майкл бом cc4b168d
Это Америка Крым навинтила и на Донбассе войну развязала?) Ты не просто зебил,а Зебил в кубе.
показати весь коментар
23.01.2020 07:47