У Польщі зростає нетерпимість до українців, - Рада Європи

96867 372
У Польщі зростає нетерпимість до українців, - Рада Європи

Українці нарівні з євреями, мусульманами і ромами дедалі частіше стають жертвами злочинів, скоєних поляками на ґрунті ненависті.

Про це йдеться в доповіді Ради Європи про захист національних меншин у Польщі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Кореспондент".

Так, експерти Ради Європи звернули увагу на те, що незважаючи на значне заниження відповідної звітності, статистика показує явну тенденцію до зростання кількості висловлювань на ґрунті ненависті та інцидентів, мотивованих ненавистю.

"Причому, найбільш вразливою групою є мусульмани, а також єврейська меншина, роми і дедалі частіше українці", - сказано в доповіді.

У Раді Європи закликали Польщу терміново докласти зусиль до вирішення цієї проблеми.

"Необхідно терміново вирішити проблему непорозуміння, недовіри до влади і відсутності ефективного розслідування та судового переслідування передбачуваних злочинів на грунті ненависті", - зазначили в Раді Європи.

Топ коментарі
+30 Yevhen Tarnavskyi
Больше скажу, чаще всего невоспитанный. А насчёт трудолюбия, я бы сказал через чур трудолюбивый. Пахать по 13-16 часов за минимальную ставку 6 дней в неделю на чаще всего херовом месте - это трудолюбие, граничащее с идиотизмом.
показати весь коментар
23.01.2020 18:40
+25 Kostia Marushchak
Живу і працюю в Польсце 3 роки. Про таку сітуацію часем чую тільки з новин ....
показати весь коментар
23.01.2020 18:13
+25 Максим Подолянский
Вот с этим согласен. Был летом с женой в Чехии. Город Писек (от слова песок В Польше растет нетерпимость к украинцам, - Совет Европы - Цензор.НЕТ 5997 ). Там есть самый старый мост этой страны 1248 года. Город очень тихий, небольшой и чистый. Нет ни одной бумажки или окурка. По речке плавают лебеди, местные неторопливо куда то идут или потягивают пивко в барах. Вообщем райская благодать тихого летнего вечера. И тут тишину разрывает дикий пьяный крик с балкона одной из немногих в этом городе многоэтажек. И громкий продолжительный хохот вперемешку с нашими матами . Как потом выяснилось это хостел где жили заробитчане. Местные чехи кривились и чуть не плевались. И вот за пару тройку таких быдлюков и складывается отношение обо всех нас.
показати весь коментар
23.01.2020 18:54