У лютому-березні буде проведено наступний етап оцінки чисельності населення в Україні, - Дубілет

1634 31
У лютому-березні буде проведено наступний етап оцінки чисельності населення в Україні, - Дубілет

Уряд збирається в лютому-березні провести наступний етап оцінки чисельності населення в Україні, щоб встановити точну кількість людей, які проживають в окремих населених пунктах.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ТСН, про це розповів міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Хоча питання зараз полягає в тому, наскільки ми зможемо піти в глибину. Тому що зараз у нас деталі на рівні областей та великих міст. Ми поставили собі завдання протягом лютого-березня зробити оцінку на рівні районів. От якщо ми це зможемо зробити, я думаю, що тоді ми зможемо набагато краще планувати", - зазначив Дубілет.

Нагадаємо, населення України, згідно з даними так званого електронного перепису, станом на 1 грудня 2019 року становить 37 млн ​​289 тис. осіб. Ця цифра враховує тільки чисельність населення на підконтрольній українській владі території України, тобто до неї не увійшли жителі окупованих територій та анексованого Криму.

Топ коментарі
+3 Вольный Каменьщик
с каждым разом людей будет все меньше а бабок на распил все больше В феврале-марте будет проведен следующий этап оценки численности населения в Украине, - Дубилет - Цензор.НЕТ 8252
показати весь коментар
29.01.2020 11:54
+3 Ned Stark
От цікаво, він реально не розуміє справжні цілі перепису чи клеїть дурня і народу локшину на вуха вішає?

Ключова мета перепису - це не точна кількість населення, а його СТРУКТУРА! Щоб потім на основі демографічних показників планувати купу речей.

Нормальний перепис дозволяє визначити віковий, мовний, соціальний, національний склад населення, прорахувати об'єми трудової міграції всередині країни, визначити кількість дітей, кількість пенсіонерів та пільговиків.

На основі даних перепису розраховують купу показників - від кількості необхідних шкіл до напрямку запуску залізничних та автобусних маршрутів. Від розмірів пенсій, субсидій і соцвиплат у бюджеті до пропускної здатності доріг!

Методика Дубілета НЕ ДАЄ ЗМОГИ ПРОРАХУВАТИ БІЛЬШІСТЬ ІЗ ЦИХ ПОКАЗНИКІВ! Тому нам тут талдичать про те, що треба знати лише точну кількість населення України!
показати весь коментар
29.01.2020 12:04
+2 Артм Воронцов
ещё баблишка спишим на "благие" непонятные цели.....
показати весь коментар
29.01.2020 11:53