З 4 лютого планується на місяць призупинити прямі авіаперельоти в Китай, - заступник гендиректора аеропорту "Бориспіль"

1493 18
З 4 лютого планується на місяць призупинити прямі авіаперельоти в Китай, - заступник гендиректора аеропорту "Бориспіль"

Заступник генерального директора з інженерно-технічного забезпечення міжнародного аеропорту "Бориспіль" Олег Струк на пресконференції повідомив, що з 4 лютого прямих рейсів у Китай упродовж місяця не планується.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми отримали повідомлення від авіакомпаній, що припинено прямі рейси в Китай. Ми очікуємо ще три рейси авіакомпаній "МАУ" і SkyUp, які відбудуться 31 січня, 2 і 4 лютого. Після цього прямих рейсів у Китай упродовж місяця не планується", - сказав він.

Струк додав, що всі співробітники аеропорту повністю забезпечені засобами індивідуального захисту.

"З 23 січня аеропорт працює в посиленому режимі. Всі співробітники отримали засоби індивідуального захисту. Проводиться дезінфекція місць перебування пасажирів із Китаю, також встановлено спеціальне місце для здачі засобів захисту", - сказав він.

Нагадаємо, за останніми даними, від китайського коронавірусу померло 170 осіб, понад 7 тисяч інфіковано.

Вперше новий тип вірусу, що викликає атипову пневмонію, підтвердили 31 грудня 2019 року в Ухані (Китай), населення якого становить понад 11 млн осіб.

Початкові симптоми захворювання - підвищена температура і кашель. Багато інфікованих повідомляли, що відвідували рибний ринок Хуанань або працювали там. 21 січня Національна комісія охорони здоров'я Китаю підтвердила передачу коронавірусу 2019-nCoV від людини до людини.

Топ коментарі
+8 Старый зольдат
Хорошее у нас правительство. Шустрое такое. Как вода в унитазе. Нет, скорее, как козёл на самокате. Китай УЖЕ изолировал территорию с 60 миллионами жителей, а у нас аж с 4-го полеты приостановляет.
показати весь коментар
30.01.2020 16:42
+6 Антип61
Говноеды трускавецкие. Они хоть понимают, чем они рискуют?
показати весь коментар
30.01.2020 16:41
+4 Dorian Gray
Пару дней назад объявили о прекращении рейсов из Китая с 3-го числа. Но видимо денег хочется больше чем жить. Иранский рейс ничему не научил. П-асы...
показати весь коментар
30.01.2020 16:57