В Ізраїлі з розумінням поставилися до того, що Зеленський віддав місця української делегації жертвам Голокосту, - посол Ліон

3452 20
В Ізраїлі з розумінням поставилися до того, що Зеленський віддав місця української делегації жертвам Голокосту, - посол Ліон

Ізраїльське суспільство й уряд із розумінням поставилися до рішення президента Володимира Зеленського поступитися місцями української делегації на Всесвітньому форумі пам'яті жертв Голокосту.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю LB.ua заявив посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон.

"Міністр охорони навколишнього середовища Ізраїлю Зеєв Елькін і інші ізраїльські міністри теж відмовилися від своїх місць на церемонії на користь жертв Голокосту, так що до рішення Зеленського поставилися з розумінням... Президент Зеленський, до речі, запропонував віддати одне з місць моїй мамі, але ми не захотіли цього робити", - зазначив дипломат.

Посол додав, що в Ізраїлі проходить третя за рахунком дострокова виборча кампанія, тому на адресу іноземних лідерів можуть звучати різні заяви від тих чи інших чиновників.

Водночас Ліон вказав, що керівництво "Яд Вашем" спочатку запросило жертв Голокосту, але не врахувало вік постраждалих у трагедії.

"Знаю від співробітників Яд Вашем, що було прийнято рішення запрошувати жертв Голокосту, але при цьому ще потрібно було врахувати, що людям може бути просто фізично важко. Коли приїжджає стільки глав іноземних держав, система безпеки настільки жорстка, що іноді простіше подивитися церемонію вдома по телевізору", - сказав посол.

Нагадаємо, що президент Зеленський був в Ізраїлі під час проведення форуму пам'яті Голокосту, але не був присутній на ньому. Він віддав місця української делегації жертвам Голокосту і їхнім сім'ям. Таким чином президент України не брав участі в ключовій церемонії форуму, де одним зі спікерів був президент РФ Володимир Путін.

Замість цього на запрошення головного рабина України Моше Асмана Зеленський відвідав Стіну плачу, де була виголошена молитва за мир в Україні.

Топ коментарі
+4 Lera Lera 039019b9
Ага) мы читали с каким пониманием "прославляли" ваши сми зебобу на весь Мир)))
показати весь коментар
31.01.2020 20:30
+3 Очень Злой 2ded40be
Порохоботы, почему я не вижу кучи ваших комментариев к вот этой новости: https://censor.net.ua/news/3173064/delo_kernesa_rassmotryat_zanovo_apellyatsionnyyi_sud_otmenil_reshenie_o_zakrytii ? Почему не восхваляете Петю, не говорите о том, как эффективно его "замечательная" команда разобралась с сепарами типа Кернеса, а?
показати весь коментар
31.01.2020 20:37
+2 Aalex Bsd
Я понимаю, что зеленые кроме дешевого пиара и восхваления моники ничего не умеют. Но сложить 1+1 как это символично. Кернес держит Харьков, Харьков - 50% + ватный, если начнут теребить Кернеса, то получат ХНР. Рашка как раз таки и ждет где бы свою мохнатую руку всунуть. Страна нехрена не монолитна сейчас и чтобы сохранить ее необходимо идти на компромис с местными элитами.
показати весь коментар
31.01.2020 20:54