Дубілет скликає пресконференцію з приводу електронного перепису населення

2667 38
Дубілет скликає пресконференцію з приводу електронного перепису населення

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет скликає на четвер, 6 лютого, пресконференцію, де планує розповісти про методологію оцінки чисельності населення.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні о 14:00 я проводжу пресконференцію, присвячену методології з Оцінки чисельності населення. Це дуже важлива пресконференція для мене. Можна вести дискусію про те, чи потрібно проводити традиційний перепис населення. Можна сперечатися, наскільки коректні ті методи, які ми обрали. Але для мене дуже принципово, щоб ні в кого не залишилось і думки про те, що хтось десь міг мухлювати або обманювати. Хтось може ставити під сумнів мої управлінські компетенції. Хтось - математичні чи статистичні. Але я не можу дозволити, щоб хтось ставив під сумнів мої моральні якості (або членів нашої робочої групи)", - написав він.

Дубілет зазначив, що хоче ще раз крок за кроком показати проведені розрахунки і як отримано ті цифри, що були опубліковані.

Він додав, що в пресконференції візьмуть також участь голова Держкомстату Ігор Вернер, завідувач відділу моделювання соціально-економічних процесів і структур Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України Володимир Саріогло, завідувач кафедри прикладної математики Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Олег Чертов, засновники проєкту "Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах" Павло Полікарчук і Марія Данюк.

Нагадаємо, населення України, згідно з даними так званого електронного перепису, станом на 1 грудня 2019 року становить 37 млн 289 тис. осіб. Ця цифра враховує лише чисельність населення на підконтрольній українській владі території України, тобто до неї не ввійшли жителі окупованих територій та окупованого Криму.

4 лютого 2020 року Українська центр громадських даних заявив, що Дубілет нібито сфальсифікував результати електронного перепису. Міністр Кабінету Міністрів заперечує ці звинувачення і стверджує, що "фейк розганяють люди, схеми яких на сотні мільйонів гривень ми нещодавно викрили". Він також назвав перепис 2001 року "великим фейком".

Дубілет скликає пресконференцію з приводу електронного перепису населення 01

Топ коментарі
+10 Andrey Net
Дубилет созывает пресс-конференцию по поводу электронной переписи населения - Цензор.НЕТ 4812
показати весь коментар
06.02.2020 10:20
+10 Андрій Жагун
Він украв 3млн.грн, виділених на електронний перепис!
Гроші розтягли, а під видом "перепсу", просто помножили дані Держстату на 0,888.
Зменшення населення на 11,2% В УСІХ ВІКОВИХ ГРУПАХ ОДНАКОВО ФІЗИЧНО НЕМОЖЛИВЕ!

Вор должен сідеть в тюрьмє!
А відповідає за все - Зєєєля! Це він під своїм брендом привів цю банду пройдисвітів, злодіїв, ватників та тупих бабуїнів! Дубилет созывает пресс-конференцию по поводу электронной переписи населения - Цензор.НЕТ 7554
показати весь коментар
06.02.2020 10:23
+9 ggl chrm
Как раз весь вопрос в морали и моральных качествах зеленой своры. Вы просто не понимаете, что это. В этом вся суть. Математика и статистика здесь ни при чем.
показати весь коментар
06.02.2020 10:20