Головного інспектора митниці на Чернігівщині затримано на систематичному вимаганні, - СБУ. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

14478 31

Співробітники Служби безпеки України викрили в систематичному отриманні хабарів чиновника поста "Нові Яриловичі" Північної митниці ДМС України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу СБУ.

Встановлено, що головний державний інспектор налагодив систематичне вимагання неправомірної вигоди з громадян за безперешкодне митне оформлення транспортних засобів у режимі так званого "тимчасового ввезення".

Правоохоронці затримали інспектора на робочому місці під час чергового отримання хабаря у розмірі шести тисяч гривень.

Раніше співробітники СБУ задокументували одержання митником ще чотирьох тисяч гривень неправомірної вигоди. Під час обшуків за місцем проживання фігуранта справи виявлено понад 10 тисяч доларів США та більш ніж 60 тисяч гривень.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення інших посадових осіб митниці, можливо причетних до протиправної діяльності. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину.

Головного інспектора митниці на Чернігівщині затримано на систематичному вимаганні, - СБУ 01
Головного інспектора митниці на Чернігівщині затримано на систематичному вимаганні, - СБУ 02
Головного інспектора митниці на Чернігівщині затримано на систематичному вимаганні, - СБУ 03
Головного інспектора митниці на Чернігівщині затримано на систематичному вимаганні, - СБУ 04
Головного інспектора митниці на Чернігівщині затримано на систематичному вимаганні, - СБУ 05

Топ коментарі
+11 Яр Холодний
"Дурак твоя хвамилия...". Були "трійки" уже... І вироки виносили за три години... І розстрілювали відразу... Чому ми до цих пір, не в комунізмі?...
показати весь коментар
10.02.2020 16:50
+9 Виталий CN
Таваріщ уявляє себе членом такої тройки. А насправді, запросто став би їх клієнтом у випадку реалізації своєї хворої фантазії.
показати весь коментар
10.02.2020 17:07
+6 Алексадр Лях
Этот "чувачек" с тремя малюсенькими звездочками на погонах, конечно, досадное исключение... И действовал он - один... А начальники и зам-начальники этого поста (или таможни) - конечно же ничегошеньки не знали, а сами - "ни-ни"! Хватит пиариться на ОТДЕЛЬНЫХ мелких сошках!
показати весь коментар
10.02.2020 17:18