Поки Росія не припинила агресію проти сусідів, поліпшення відносин Захід-РФ немислиме, - глава МЗС Естонії

1025 13
Поки Росія не припинила агресію проти сусідів, поліпшення відносин Захід-РФ немислиме, - глава МЗС Естонії

Естонія виступає проти поліпшення відносин Заходу з Росією.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив міністр закордонних справ республіки Урмас Рейнсалу.

"В умовах, коли Росія не припинила агресії проти сусідів, перегортання нової сторінки у відносинах Захід-Росія немислиме", - заявив Рейнсалу у вівторок у парламенті, викладаючи зовнішню політику уряду.

За його словами, "агресивна зовнішня політика Росії не змінилася, тому нинішня політика Європейського Союзу і НАТО у відносинах із Росією повинна тривати".

"Напередодні 75-річчя завершення Другої світової війни Росія активно виступає з історичним наративом, який заперечує історичні факти й намагається змінити загальновизнаний розгляд історії", - вважає глава МЗС.

Він зазначив, що "Естонія підтримує ініціативи, спрямовані на відновлення територіальної цілісності України й продовження невизнання анексії Криму".

Міністр також висловився за територіальну цілісність Грузії.

Топ коментарі
+1 Прощай немытая раССея


Марина МолчановаВ Уфе чувак, вернувшийся из Китая, пошел в местную больницу, провериться на короновирус, но узнав, зачем он пришел, местные эскулапы спрятались за дверью, заперли ее на замок и попросили его покинуть учреждение.
А,если что: это были новости самой передовой в мире медицины.
показати весь коментар
11.02.2020 11:27
+1 Al Be
Чего это "не мыслимо"? Очень даже мыслимо... вон, Йуск уже в козляндии открывается, Микрошка перед вовойХуйлом либезит... да и "наши" здешние улучшают, как могут...
показати весь коментар
11.02.2020 11:28
+1 мирко саблич
Поки Росія не припинила агресію проти сусідів, поліпшення відносин Захід-РФ немислиме, - глава МЗС Естонії - Цензор.НЕТ 160
показати весь коментар
11.02.2020 11:37