У КМДА не відкидають закриття столиці на в'їзд і виїзд

12796 122
У КМДА не відкидають закриття столиці на в'їзд і виїзд

У Київській міській державній адміністрації повідомили, що питання закриття столиці на в'їзд і виїзд розглядатимуть на наступних засіданнях комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі hromadske повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"Це такі рішення, які будуть прийматися комісіями ТЕБ та НС. Робитимемо це після того, як ми побачимо, чи ефективні обмеження, які вже діють", - розповів чиновник.

Раніше він також повідомив, що КМДА разом із Київською областю розробляє на час карантину спеціальні маршрути, щоб доставляти з міст-супутників до Києва працівників стратегічних підприємств.

Топ коментарі
+11 Серж Пир
Это твоя секта пока действует именно так, как и говорили. Полный экономический провал, увеличение коррупции в разы, дремучий непрофессионализм, сплошное вранье и полное непонимание Зебилом вообще где он находится и что делает В КГГА не исключают закрытия столицы на въезд и выезд - Цензор.НЕТ 2888
показати весь коментар
24.03.2020 20:42
+9 variable general
Вони здуріли? Є купа людей яки живуть в Києві але їм ще потрібно їздити з Києва та назад. 2 місяця ні хрена а потім здуріли? В Києві є старі люди яким їх діти жрати привозять, і навпаки.
показати весь коментар
24.03.2020 20:45
+8 Who's Here
Зебилы готовят почву для невозможности протестов когда они начнут признавать лднр и кацапский Крыма
показати весь коментар
24.03.2020 20:31