Чоловік, у якого підтвердили коронавірус, помер у тернопільській лікарні швидкої допомоги, - міськрада

28288 115
Чоловік, у якого підтвердили коронавірус, помер у тернопільській лікарні швидкої допомоги, - міськрада

У Тернопільській лікарні швидкої допомоги помер чоловік, у якого раніше підтвердили зараження коронавірусом.

"Це житель села Ковалівка Монастириського району. Чоловікові було 68 років. Висловлюємо співчуття рідним чоловіка", - повідомляє Тернопільський штаб боротьби з коронавірусом, передає Цензор.НЕТ.

"Пацієнт з COVID-19 захворів 13.03. Був госпіталізований в Чортківську ЦКРЛ, інфекційне відділення. Через десять днів переведений в інфекційне відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги. Попередньо встановлено, що пацієнт був у контакті з першим випадком, із пацієнтом з м. Заліщики, на похороні. Загалом на Тернопільщині залишається п’ять підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Висловлюємо співчуття рідним та близьким померлого мешканця села Ковалівка Монастириського району 1952 р.н.", - повідомили в міськраді Тернополя.

Таким чином, в Україні кількість жертв коронавірусної хвороби збільшилася до чотирьох.

Топ коментарі
+23 Лариса fb3d953c
Да, дела неважные, украинская медицина не справляется, очень высокая смертность для такого мизерного количества зараженных в Украине. Наша медицина в канализации.
показати весь коментар
25.03.2020 10:06
+20 Petrov Viktor
Не скрывают, а не диагностируют.
показати весь коментар
25.03.2020 10:12
+20 Арен Гаспарян f57f273e
Али,у меня к медикам очень вопросов,очень много из них равнодушные мясники,но я как любой нормальный человек понимаю что Рыба гниёт с головы.Я никогда не был равнодушным человеком к проблемам в стране,в 14 году я потратил личных 50тыс гривен на помощь армии,сегодня я в Харькове участник группы #подвезимедика и несколько раз в неделю подвожу врачей и медсестёр к месту работы.
показати весь коментар
25.03.2020 10:28