Священник, який контактував із 500 особами, зокрема з чоловіком, померлим від коронавірусу, у важкому стані під апаратом ШВЛ, - заступник голови МВС Геращенко

19983 101
Священник, який контактував із 500 особами, зокрема з чоловіком, померлим від коронавірусу, у важкому стані під апаратом ШВЛ, - заступник голови МВС Геращенко

Населені пункти Швейків, Ковалівка і 4 інших в Тернопільській області блоковані поліцейськими. У цьому вогнищі епідемії вже встановлено 5 випадків зараження COVID-19.

Про це на своїй сторінці в фейсбуці написав заступник голови МВС Антон Геращенко, передає Цензор.НЕТ.

"Четверта підтверджена смерть від COVID-19. Географія смертей поширюється. Цього разу це Тернопільщина. Сьогодні вранці, в лікарні, помер чоловік 1952 р. н. Поліцією разом з епідеміологічною службою встановлено, що померлий громадянин Б. контактував 9 березня під час похорон у с. Швейків Монастириського району, з священником О. В. 1963 р.н. якому 19 березня встановлений діагноз зараження короновірусом. За даними свідків під час поминального обряду були присутніми близько 70-ти осіб", - розповів він.

"Взагалі за даними епідеміологічного розслідування проведеного епідеміологами та поліцією встановлено що з початку березня священник О. В. Контактував близько з 500 особами під час різних релігійних обрядів! Всім цім особам потрібно терміново звертатись за телефонами 102 або 103 та повідомити про факти спілкування зі священником О.В. 1963 року, та з померлим Б. 1952 р.н. Бо Ваше життя та здоров’я в серйозній небезпеці!" - додав заступник міністра.

"Сам священник перебуває у реанімації Тернопільскої клінічної лікарні в важкому стані під апаратом штучної вентиляції легень. Лікарі борються за його життя.

На цей час населені пункти Швейків, Ковалівка та 4 інших блоковані поліцейськими. В цьому вогнищі епідемії вже встановлено 5 випадків зараження COVID-19. Але ми всі розуміємо, що їх значно більше", - резюмував Геращенко.

Священник, який контактував із 500 особами, зокрема з чоловіком, померлим від коронавірусу, у важкому стані під апаратом ШВЛ, - заступник голови МВС Геращенко 01

Топ коментарі
+25 Підлога Маккартні
Всегда считал верующих тупнями и мракобесами. В 21 веке верить в Богов это уже занадто, а шо занадто, то не добре...
показати весь коментар
25.03.2020 10:51
+18 Підлога Маккартні
Томос - это оружие против кацапсин, шоб это кодло не лезло сюда со своим РПЦ. С верующими в любом случае сделать ничего нельзя, в смсысле переубедить заниматься ерундой, от слова совсем. По этому Томос это благая цель и средство сдерживать мракобесов в стойле!!! И то что Петру Алексеевичу удалось его получить это очень хорошо.
показати весь коментар
25.03.2020 11:00
+17 Антип61
Попа к начальству срочно вызывают, а вы его только задерживаете!
показати весь коментар
25.03.2020 10:50