Макрон оголосив військову операцію "Стійкість" для боротьби з коронавірусом

6351 33
Макрон оголосив військову операцію "Стійкість" для боротьби з коронавірусом

Президент Франції Емманюель Макрон увечері 25 березня оголосив про проведення операції "Стійкість" за участю армії для боротьби з поширенням коронавірусу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на RFI, про це Макрон сказав, під час пресконференції в східно-французькому місті Мюлуз, ураженому коронавірусом, де армія створила військовий польовий госпіталь.

Президент пояснив, що мобілізував армію для допомоги населенню, яке постраждало від епідемії.

"Ми перебуваємо у стані війни, і перед обличчям піку епідемії я вирішив, за пропозицією начальника Генштабу, почати операцію "Стійкість", окрему від операції "Вартовий", у ході якої триває боротьба з тероризмом", - зазначив Макрон.

У межах нової операції вертоліт Mistral буде відправлений у південну частину Індійського океану, а вертоліт Dixmude - у зону Антильських островів на підтримку французьких заморських територій.

Французьких військових долучали до медико-логістичних операцій від початку епідемії в країні. Військові евакуювали пацієнтів з дуже постраждалого східного регіону Франції в райони, які менш заповнені пацієнтами з коронавірусом.

Топ коментарі
+12 Мария Орловская 74b98627
А ты своего друга путина попроси ввести войска
показати весь коментар
26.03.2020 09:36
+9 Привет
По вирусу прицел восемнадцать...залпом пли...😃
показати весь коментар
26.03.2020 09:37
+6 aquarius580 .
Всё это - попытки установления военной диктатуры, ввиду полного провала по всем фронтам. Одни только "жилеты" чего стОят. Государство в состоянии распада.
показати весь коментар
26.03.2020 09:39