Фракція "ЄС" закликає владу ухвалити "антиколомойський" закон, необхідний для нової програми з МВФ, - Геращенко

2896 59
Фракція "ЄС" закликає владу ухвалити "антиколомойський" закон, необхідний для нової програми з МВФ, - Геращенко

"Європейська Солідарність" не підтримує норму законопроєкту про компенсації колишнім власникам "Приватбанку" і закликає владу розблокувати співпрацю з Міжнародним валютним фондом, ухваливши "антиколомойський закон".

Як інформує Цензор.НЕТ зі посиланням на пресслужбу "Європейської Солідарності", про це заявила нардепка Ірина Геращенко.

"Зараз ми побачили, вночі нам прислали законопроект, який уряд пропонує на розгляд парламенту, там є кілька надзвичайно критичних моментів. Перше. Якщо говорити про так званий пакет МВФівських законів, зокрема, про банки, там і досі передбачена ця норма – компенсації колишнім власникам "ПриватБанку". Тобто це означає, що в умовах, коли кожен українець сьогодні втрачає через фактично втрату роботи через цей вимушений карантин, з українців намагаються забрати кошти для того, щоб сплатити ці компенсації", – сказала вона.

Вона зазначила, що фракція не буде підтримувати цю норму.

"Звичайно, ми ніколи не будемо підтримувати цю норму, хоча в цілому за цей закон МВФівський, якщо вилучається ця норма, наша політична сила буде голосувати", – додала Геращенко.

Нагадаємо, раніше Кабмін вніс у Раду законопроєкт про вдосконалення регулювання банківської діяльності, необхідний для нової програми з МВФ.

Топ коментарі
+26 Zemer
Сейчас из будки выскочит ручной пудель Коломойского - Дубинский и начнёт тявкать
показати весь коментар
26.03.2020 10:22
+24 Прощай немытая раССея
Фракция "ЕС" призывает власть принять "антиколомойский" закон, необходимый для новой программы с МВФ, - Геращенко - Цензор.НЕТ 7165
показати весь коментар
26.03.2020 10:25
+21 Myroslav Hrabovsky
Якщо хочете жити- поверніть Порошенко з командою. Ці люди зупинили агресію Росії і вивели економіку в плюси після Януковича! З епідемією також би справились! Ви привели до влада пістабола-популіста в найгірший час!
показати весь коментар
26.03.2020 10:31