Ледь не віддав кінці через важку форму коронавірусу: легені пошкоджені серйозно і надовго, - в Мюнхені видужав український дипломат Шевченко

32018 119
Ледь не віддав кінці через важку форму коронавірусу: легені пошкоджені серйозно і надовго, - в Мюнхені видужав український дипломат Шевченко

Український дипломат Дмитро Шевченко, який працює в генеральному консульстві України в Мюнхені, видужав після інфікування коронавірусом.

Про хід своєї хвороби Шевченко написав на своїй сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Із 3 березня ледь не віддав кінці через важку форму коронавірусу, якою я у своєму віці та стані здоров'я не мав би захворіти, але захворів. Зараз загрози життю вже немає, хоча легені пошкоджені серйозно і надовго, сподіваюсь, що не назавжди;" , - написав Шевченко.

36-річний дипломат зазначив, що шанси серйозно захворіти однакові у всіх, а в лікарні, де він лежав, літніх людей було приблизно 15 відсотків.

"Абсолютна більшість - від 20 до 60 рівномірно розподілені, нагадаю - в лікарні лежать тільки важкі, з легкою формою хворіють вдома", - написав він.

Шевченко також розповів, що незважаючи на те, що в Німеччині хороша система охорони здоров'я, у неї є свої серйозні мінуси.

"Мені доводилося наполягати, щоб мене госпіталізували із запаленням легенів і хоча б зробили рентген, мені доводилося "вибивати" тест на коронавірус перед випискою (безуспішно), але головне - все тут (і мабуть всюди) тримається не лише на лікарях, які, буває, з'явилися раз на день і зникли, скільки на медичному персоналі, на чиї часто балканські і східноєвропейські плечі лягає головний тягар вирулювання із цієї кризи, великий уклін цим людям, які за не особливо великі зарплати роблять таку надзвичайно важку, небезпечну і важливу працю", - написав дипломат.

Ледь не віддав кінці через важку форму коронавірусу: легені пошкоджені серйозно і надовго, - в Мюнхені видужав український дипломат Шевченко 01

Топ коментарі
+27 буков
В Мюнхені одужав, а от в Тернополі чи в Конотопі....
показати весь коментар
26.03.2020 11:18
+25 18c49ed2
Это тем сказочникам, которые говорят, что вирус ненастоящий или он затрагивает только стариков.
показати весь коментар
26.03.2020 11:17
+14 Влад Воланд
Потому-то в больницу попал и выжил а в Украине мест кот наплакал и сами понимаете...
показати весь коментар
26.03.2020 11:18