"Слуга народу" Лерос: Єрмак торгує державою в Мінську, це принизливо для кожного депутата СН. ДОКУМЕНТ

38456 214
"Слуга народу" Лерос: Єрмак торгує державою в Мінську, це принизливо для кожного депутата СН. ДОКУМЕНТ

В Офісі Президента обжився чоловік без принципів, який мислить виключно через призму своїх особистих інтересів.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав нардеп від СН Гео Лерос, передає Цензор.НЕТ.

"Про одного пліткаря, який торгує національними інтересами ... У 2019 я навіть не сумнівався, що в Україні відбудуться великі зміни, справжній тектонічний зсув, після якого підуть в історію старі еліти, і з ними вся корупційна система, але зараз стає очевидно, що у деяких учасників процесу були свої плани на країну. В офісі пригрівся, а тепер вже обжився чоловік без принципів, який мислить виключно через призму своїх особистих інтересів, натираючи на тертці рейтинг Президента і потенціал всієї Держави. Робота в офісі зупинилася, людина зайнята плітками і великим розпродажем, виставивши на торги все від національних інтересів, державних інститутів до посад директорів жеків, якими він також не гребує особисто займатися, що підкреслює масштаб особистості людини, яку соціальний ліфт підняв від організатора торгівлі на київських ярмарках до торгівлі державою в Мінську", - заявив Лерос.

"Це принизливо для кожного депутата СН і інституту парламентаризму, що депутатів, які пішли за високою ідеєю, поклавши свою репутацію в одну корзину, сьогодні намагаються перетворити на безлику кнопку. Турборежим вже не в Парламенті, а як потворна мутація цього поняття перемістився в тіньові офіси всіх рівнів влади, де тепер також спритно пакують валізи для старшого з питань ярмарків у країні", - додав нардеп.

За даними Цензор.НЕТ йдеться про главу ОП Андрія Єрмака.

Слуга народу Лерос: Єрмак торгує державою в Мінську, це принизливо для кожного депутата СН 01
Слуга народу Лерос: Єрмак торгує державою в Мінську, це принизливо для кожного депутата СН 02

Топ коментарі
+73 Старый зольдат
Ну, это понятно. А вот скажите, почему в биографии Ермака-Мудака, отсутствует его происхождение. Ни мама с папой ни национальность ни где не проходят. Совпадение? Или ФСБ подчистило?
показати весь коментар
26.03.2020 13:51
+47 morbius2014
Проєб*ли Україну разом, зебіли.
показати весь коментар
26.03.2020 13:52
+40 Lada2014
Он не торгует! Он целенаправленно сдаёт страну агрессору!
показати весь коментар
26.03.2020 13:52